Ana Sayfa / İnternet / N11.com’da Nasıl Satış Yapılır ?

N11.com’da Nasıl Satış Yapılır ?

N11.com’u sanırım herkes biliyor. Doğuş Grubuna ait olan bu online satış sitesinin, herkes tarafından bilinmeyen bir başka özelliği ise, satıcı ve alıcıların buluştuğu ortak bir platform olduğu.

Yani, insanlar N11.com’dan alışveriş yaparken, aynı zamanda satış amaçlı sitede bulunan kişiler de ürünlerini bu hazır platformda satış yaparak para kazanabiliyorlar. N11.com reklam faaliyetlerine son derece büyük önem veriyor.

Aynı zamanda N11.com sitesinde müşteriler için bir çok indirim ve kampanya fırsatları da yer alıyor. Eğer siz alıcı olarak değil de satıcı olarak N11.com sitesini düşünüyorsanız size N11.cam’da nasıl satış yapılır konulu bölümümüzü okumanızı öneririz.

N11.Com’da Satış Yapmak-N11.com’da Nasıl Satış Yapılır ?

N11.com’da satış yapmak için neler gereklidir. N11.com’da satış yapmanın şartları nelerdir?N11.Com’da nasıl satış yapılır. Bu soruların cevaplarını birlikte görelim.

N11.Com’da Satış Yapmanın Şartları Nelerdir ?

N11.com’da satış yapmak Gittigidiyor’da satış yapmaktan biraz daha zordur. N11.Com’da E Ticaret sitesi açıp, satış yapmak için, öncelikle vergi mükellefi olmanız gerekir. N11.com’da satış yapmanın şartlarından ilki, Vergi levhası,imza sirküleri,nüfus cüzdanı gibi belgelerin firmaya ibraz edilmesi zorunludur. Bu belgeleri scannerden tarayıp firmaya göndermeniz gerekmektedir.

Gerekli belgeleri sisteme yükledikten sonra, onay aşamasını beklemelisiniz.  Evrakların onayının ardından kategori yöneticisi sizi arayacaktır şeklinde bir ibare çıkmaktadır. Ama Yöneticinin size geri dönüş yapması bazen çok uzayabilmektedir.

N11.com’da komisyon oranı ödemeden ve komisyon oranı sözleşmesini imzalamadan satış yapamazsınız. Her kategori için ayrı bir komisyon oranı vardır. Yani Gittigidiyor.com’da olduğu gibi sabit bir komisyon oranı mevcut değildir.

Hakkında Rıfat SER

Ankara Gazi Üniversitesinde Akademisyenim, Hobi olarak makale yazıyorum.

Bu habere de bakabilirisiniz

Sosyal Paylaşımlar ve Günlük Yaşamımızdaki Değişimler

Sosyal Paylaşımlar ve Günlük Yaşamımızdaki Değişimler

Sosyal Paylaşımlar ve Günlük Yaşamımızdaki Değişimler gelecek çağlarda torunlarımızın yaşadığımız dönemi isimlendirmeye çalıştıklarında hiç zorlanmayacağını ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir