Ana Sayfa / Magazin / Özge Özgenç Butik

Özge Özgenç Butik

Özge Özgenç özellikle Facebook ve Twitter üzerinden yaptığı güncel paylaşımlar sayesinde tanınmaktadır. Kendisi hakkında detaylı bilgiler sunmasa da Özgenç’in Ankara doğumlu olduğu yazdığı yazılar üzerinden fark edilebiliyor.

 

Kendi deyimiyle Özge Özgenç söz konusu ilden dünyaya gelmiştir. Burada bir müddet ailesinin yanında kalmıştır. Fakat ailesinin ekonomik zorluklar yaşaması sebebiyle zorunlu olarak iş hayatına çok genç yaştan itibaren girmiştir.

 

Özge Özgenç bu bölgeden ilk olarak devlet hastanelerinde sekreterlik görevi icra etmiştir. Daha sonrasında kardeşinin ide talep etmesi üzerine iş aalanlarına doğru açılmıştır.

 

Özge Özgenç Butik

 

Özge Özgenç ilk olarak erkek kardeşiyle birlikte il merkezinden küçük bir oda üzerinden küçük bir butik açmakla işe başlamıştır. Daha sonrasında kendisini işine vererek iş alanını daha da genişletmiştir.

 

Bu kapsamda ise kardeşiyle el ele vererek butik mağazasını birkaç ay içerisinde büyük bir işletme haline getirmeyi başarmıştır. Özge Özgenç bu kapsamda ise Ankara ilimizin önde gelen genç girişimleri arasında yer almıştır. Özgenç bugün itibariyle ilin en kaliteli ve en çok alışveriş yapılan butik mağazalarının birine sahip olmuştur.

 

Özge Özgenç Ne İş Yapıyor?

 

Özge Özgenç sosyal medya içeriklerine bakıldığında kendisinin söz konusu kentten bir butik mağazasına sahip olduğu görülmektedir. Kendi değimiyle mağazasını erkek kardeşiyle ortaklaşa olarak hizmete sunmuştur.

 

Bu dönemler boyunca ise yoğun gayretler göstermiştir. Daha sonrasında ise işini büyüterek bugün sektörün en saygın ticari işletmeleri arasında yer aldığını dile getirmektedir. Özge Özgenç aynı zamanda aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır. Kendisine sosyal medya adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında kaynuka

Bu habere de bakabilirisiniz

FOX TV spikeri İsmail Küçükkaya’dan ‘Twitter’ Açıklaması

FOX TV’de hafta içi her gün ‘Çalar Saat’ programı ile ekranlarda olan gazeteci İsmail Küçükkaya, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir