Ana Sayfa / İnternet / Sermayesiz İş Fikirleri Sayısı Artıyor

Sermayesiz İş Fikirleri Sayısı Artıyor

Son yıllarda sermaye gerektirmeyen veya çok az miktarda sermaye gerektiren iş alanlarının sayısı oldukça artmış durumda. Kendinize iş kurabilecek bir sermaye bulmakta zorlanabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınızın olduğu bu durumda ilk aklınıza gelen sermayesiz iş fikirleri olacaktır

Aynı zamanda kendi işinize ek olarak sermayesiz bir iş de kurmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda vereceğimiz yeni yayılmaya başlayan sermayesiz iş fikirleri ile sizde kolayca para kazanabilirsiniz.

Web Sitesi Açmak

Eğer biraz bilgisayardan anlıyor ve internete merakınız var ise evde oturduğunuz yerden bir web sitesi açıp para kazanabilirsiniz.

Makale Yazmak

Eğer dilinize ve kaleminin güveniyor iseniz sizde evde makale yazabildiğiniz ile ilgili ilan verip, bilgisayar başında makale yazarak para kazanabilirsiniz.

Evde Ders Vermek

Bildiğiniz bir enstrüman ya da başarılı olduğunuz akademik bir ders alanında ilan vererek ders  verebilirsiniz. Çok fazla zaman harcamayacağınız ve yorulmayacağınız bu yöntem ile evde rahatça para kazanabilirsiniz.

Evinizin Bir Odasını Kiraya Vermek

Evinizin bir odasını bir öğrenciye ya da ihtiyacı olan birine kiralayıp kendinize oturduğunuz yerden sermayesiz bir şekilde ek gelir sağlayabilirsiniz. Ancak evinizi kime kiralayacağınız konusunda oldukça dikkatli olmalısınız.

Anketörlük Yapmak

Son zamanlarda bir çok firma anket yaptırmak için günübirlik çalışan arıyor. Bankaların kredi kartları için, diş macunu, kozmetik ürün satan firmalar, yeni açılmış güzellik merkezleri gibi bir çok firma için anketörlük yapabilirsiniz. Böylelikle paranızı günlük alabilir ve sermaye koymadan kazanabilirsiniz.

Hakkında Oğuz Çadar

Kayseri Erciyes Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisiyim. Profesyonel haberler yazmaktayım.

Bu habere de bakabilirisiniz

Sosyal Paylaşımlar ve Günlük Yaşamımızdaki Değişimler

Sosyal Paylaşımlar ve Günlük Yaşamımızdaki Değişimler

Sosyal Paylaşımlar ve Günlük Yaşamımızdaki Değişimler gelecek çağlarda torunlarımızın yaşadığımız dönemi isimlendirmeye çalıştıklarında hiç zorlanmayacağını ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir