Ana Sayfa / Google Ads / Ekitappdfoku.com – E kitap indir

Ekitappdfoku.com – E kitap indir

 

Sitemiz olarak, e kitap indirmek erişimi sağlamaktayız. Bu bağlamda dünyanın en büyük çevrimiçi çok kültürlü çocuk edebiyatı deposunu inşa ederek çocukları etnik ve kültürel açıdan farklı bir dünyada yaşama hazırlamayı amaçlamaktayız. Dünyayı, kitaba göre kitap, bayt bayt değiştirmek için yola çıktık.

Pek çok yerde örnek eserlere ücretsiz erişim sunuyoruz. Gençlerin ihtiyaçlarını, ilgi alanlarını ve kapasitelerini duyarak geliştirdikleri yenilikçi yazılımlarla çevrimiçi kütüphanemize pek çok dilde ücretsiz olarak erişilebilir. Kırsal bölgelerdeki çocukların kendi kültürlerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen kitapların tadını çıkarabilmelerini sağlamak için sitemizde forum kütüphanemizi bile açtık. Ve yer ve bakım eksikliği nedeniyle aksi takdirde yok olacak çok sayıda kitap kurtarıyoruz.

 E kitap indir seçeneğimizle her yere e kitap imkanı sağlıyoruz. Ancak yine de, başka türlü bu tür bir erişime sahip olmayan nihai paydaşlarımız olan çocuklar için on binlerce harika kitaba ücretsiz çevrimiçi erişim sağlama hedefimize ulaşmaktan çok uzağız. Bu nedenle, çocuklar arasında dünya çapında okuma yazma bilmeme mücadelesinin nedeni sizin için yankılanıyorsa, lütfen bize yardımcı olun. Kurduğumuz facebook sayfası sayesinde bilgi paylaşımı yapıyoruz. Ücretsiz pdf kitap indir seçeneğinin hala kalması için çalışmalara devam ediyoruz. Facebook sayfamızdan tartışmalara katılıyor ve sitenin nasıl geliştirilebileceği hakkında fikir alış verişi yapıyoruz.

Ücretsiz Pdf Kitap İndirme Seçeneği

Her kütüphane ziyaretçisine teşekkür ediyoruz. Ancak yine de, başka türlü bu tür bir erişime sahip olmayan nihai paydaşlarımız olan çocuklar için on binlerce harika kitaba ücretsiz çevrimiçi erişim sağlama hedefimize ulaşmaktan çok uzağız. Bu nedenle, çocuklar arasında dünya çapında okuma yazma bilmeme mücadelesinin nedeni sizin için yankılanıyorsa, lütfen bize yardımcı olun.

Yakışıklı bir ihtiyaç listemiz var: birçok hak sorunu üzerinde çalışmamıza yardımcı olabilecek yayıncılar, yazarlar ve illüstratörler; dijital teknolojinin kullanımını zorlamaya yardımcı olabilecek aydınlanmış teknoloji uzmanları; politikalarımızın asil misyonumuzu yansıtmasını sağlamaya yardımcı olabilecek kütüphaneciler; ağlarımızı ulaşabildikleri ölçüde genişletecek teknoloji ortaklıkları; ve her şeyin işe yaraması için para.

Her kütüphane ziyaretçisine teşekkür ediyoruz. Ve sizden bağış yaparak yardım etmeyi düşünmenizi istiyoruz. Karşılığında verdiğimiz söz: Dünyanın dört bir yanındaki çocukların çocuk edebiyatının en iyilerine erişmesini sağlamada hiç bir taş bırakmayacağız. Ücretsiz kitap indir seçeneğimizle her daim hizmet vermekteyiz. Ödediğimiz ve satın aldığımız telif haklı kitapları ücretsiz bir şekilde sunmaktayız. Bu kitapların fiziksel haline erişemeyen herkes için hizmet vermekteyiz. Kullanıcılarımızın desteği sayesinde de hizmetimiz devam edecek.

Hakkında Oğuz Çadar

Kayseri Erciyes Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisiyim. Profesyonel haberler yazmaktayım.

Bu habere de bakabilirisiniz

Burun estetiği nasıl yapılır?

Estetik cerrahi, bireylerin kendilerini daha iyi hissetmelerine olanak tanıyan, kişisel tercihlerine uygun bir dış görünüm ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir