Ana Sayfa / Ekonomi / Bankada Unutulan Para Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bankada Unutulan Para Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ülkemizde her yıl bankalarda milyonlarca lira unutulabiliyor. Kolaylıkla Bankada Unutulan Para Sorgulamasını yapabiliriz.

Bankalar ile çalışmak istemiyorum diyen kim olursa olsun artık bankalar ile çalışmak zorundadır. Çünkü girdiğiniz iş yeri sizden hemen hesap açmanızı isteyecektir. Ya da başka şehirdeki bir kişiye para göndermek artık sadece bankalar sayesinde 1 dakikanızı alabilir. Bu yüzden artık hemen hemen herkesin banka hesabı vardır.

Ancak çok fazla banka ile çalışan kişiler bir zaman sonra diğer banka hesaplarında ne kadar paralarının olduğunu unutabiliyorlar. İşte bu durum için bile Türkiye Bankalar Birliği üyesi bankalar kişilere ait kalan paralarının sorgulanması amacı ile bankada kalan para sorgulama sitesi yapıldı.

Size vereceğimiz link sayesinde bankalarda unutulan paranızın olup olmadığını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Fakat bu konuda dikkat etmeniz gereken bir durum söz konusudur. 10 yıldan fazla unutulan paralar zamanasimi olarak kabul edilir ve tasarruf mevduat sigorta fonuna gönderilir.

Emin olun düşündüğünüzden çok daha fazla bir tutar zaman aşımına uğramıştır  ve tasarruf mevduat sigorta fonuna aktarılmıştır. Size faydalı olması amacıyla bankada paranızın olup olmadığını sorgulayabilmeniz için hazırlanan siteyi sizinle paylaşıyor olacağız.

Bu sayede bankada unutulan para sorgulama işleminizi hızlıca yapabileceksiniz. Tmsf‘nin verdiği hizmet ile bunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu site sayesinde kolaylıkla bankalarda paranızın kalıp kalmadığını sorgulayabilirsiniz.

Ne kadar unutmam deseniz de tüm bankalar seçeneğini kullanarak bankalarda paranızın kalıp kalmadığını görüntüleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey isim soy isim girip tüm bankaların sistemlerinde paranızın kalıp kalmadığını görmek olacaktır.

2020 Yılında Bankaların EFT Ve Havale Saatleri ‘ni merak ediyor musunuz?

Hakkında Kerim ANLI

Reklam Ajansı Sahibiyim, Boş vakitlerimde internet siteleri için popüler içerikler oluşturuyorum.

Bu habere de bakabilirisiniz

Elefsis Tersanelerinin işe yeniden başlamasının önemi

Attika’daki Elefsis Tersanelerinin yeniden faaliyete geçmesi ve üretken çıktısının “çok büyük bir anlamı var, çünkü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir