Ana Sayfa / Ekonomi / Akbank İşe Alım Süreci 2020

Akbank İşe Alım Süreci 2020

Bugün sizlerle Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank İşe Alım Süreci 2020 yılı şartlarını inceleyeceğiz.

Akbank 30 ocak 1948 yılında Adana da ilçemiz de kurulmuştur. İlk kuruluş amacı bölgedeki pamuk üreticilerine finans sağlamaktı. Akbank ülkemiz de 22 bölge müdürlüğü 840 şubesi ve 14 bini aşkın çalışanı olan bir bankamızdır.

Akbank faaliyetlerini yurt dışı şubelerinde de sürdürmekte olup digital bankacılık konusunda da oldukça kendini geliştirmeyi başarmıştır. Vizyonu ve misyonu en iyi bankacılık deneyimini yaşatarak en beğenilen Türk şirketi olmaktır.

Hedefleri böylesine büyük olan köklü bir bankanın işe alımı süreci de bu nokta da oldukça önemli hale geliyor. İşe alım sürecin de Akbank işe alım sitesine başvuru da bulunabilirsiniz ve buradan işe alım sürecinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Akbank İşe Alım Süreci 2020 Nereden Yapılıyor!

Akbank’ın sitesi size oturduğunuz yerden öz geçmişinizi yazma onu takip etme, iş ilanlarına başvuru yapabilme, istediğiniz zaman CV’nizi aktif ya da pasif hale getirme imkanı sunuyor. Bu işlemlerin tümünü gerçekleştirmeniz için sadece siteden üye olmanız yeterli oluyor.

Akbank’ta iş başvurusu yapabilmek için üniversitelerin 4 yıllık bölümünden mezun olmuş olmak, başvurduğunuz konumda deneyim sahibi olmak ve başvurduğunuz pozisyonun teknik yetkilerine sahip olmuş olmak gerekiyor.

İşe alım süreci şu şekilde işliyor. Kariyer sitesinden başvuruda bulunuyorsunuz, bu süreçte sitede CV oluşturmanız gerekiyor. İşe alım ekibi işin gerekleri doğrultusunda sizin CV’nizi inceler.

Eğer uygun bulunursa mülakata çağrılır ve mülakatta sizin işin gerekliliklerine uygun olduğunuz belirlenir ise teklif süreci başlar. Teklifi kabul ederseniz işe alım süreci tamamlanmış olur ve pozisyonunuza başlarsınız

Hakkında Kerim ANLI

Reklam Ajansı Sahibiyim, Boş vakitlerimde internet siteleri için popüler içerikler oluşturuyorum.

Bu habere de bakabilirisiniz

Elefsis Tersanelerinin işe yeniden başlamasının önemi

Attika’daki Elefsis Tersanelerinin yeniden faaliyete geçmesi ve üretken çıktısının “çok büyük bir anlamı var, çünkü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir