Ana Sayfa / Medya / Kışlık Rugan Elbise Etekler Kombinler GeceMilano

Kışlık Rugan Elbise Etekler Kombinler GeceMilano

Rugan babet elbiseyi tamamlayan unsurların başında gelir. Elbise ile bütünlük sağlayan babetler, özellikle uzun boylu ve rahatlığından ödün vermeyen hanımların tercihidir. Ev ayakkabısı olarak tercih edildiği gibi gündelik yaşamın her alanında da babetleri sıklıkla kullanmak mümkündür.
Ruganın şıklığı ve zarif görünümü elbise ile son derece şık duracaktır. Spor görünümlü kumaş pantolonların altında da rugan kullanımı yaygındır. Farklı modellerde tasarlanan rugan ayakkabılar, düz olabildiği gibi tokalı modellerde de yer alabilir. Uzun elbiselerle son derece şık duran bu ayakkabılar, ince çoraplarla zarif bir görünüm sunarlar. Her yaştan hanımın severek kullanacağı ayakkabı tasarımları olarak ta tercih edilir.
Elbiselerde Şıklık Arayanlar
kışlık elbise modelleri içerisinde uzun triko elbiseler öne çıkar. Yırtmaçlı, dar elbiseler ya da bol kloş etek kesimli elbiseler kış aylarının sevilen trendleri içerisindedir. Balıkçı yaka, bol dökümlü şal yakalar da elbiselerde değişen tasarımlardır. Belden kuşaklı ya da kemerli modeller kadar, arkadan fermuarlı elbiseler de tercih edilebilir.
Klasik sade tasarımlardan hoşlananlar için önerilen, düz kesimli siyah elbiseler olacaktır. Siyah elbiseleri renkli eşarplar ve farklı tasarımlı takılarla kombin etmek söz konusudur. Günlük hayatta kullanıldığı gibi gece elbisesi olarak ta sıklıkla kullanılır. Sırt dekolteli ya da kollarda dantel detaylı elbiseler klasik tasarımlı olan modellerdir. Kollarda işlemeler, yakalarda nakışlı detaylar da daha farklı ve şık görünmek isteyenlerin tercihidir.
En Rahat Elbiseler
diz altı etek modelleri her hanımın mutlaka giydiği tasarımlardır. İster dar kalem etekler olsun isterse de bol kloş kesimli etekler olsun her biri birbirinden şık olan tasarımlardır. Yaz ve kış değişen kumaş kalınlıklarına göre bu eteklerin modelleri de değişir. Önden düğmeli bol etekler, yaz aylarının vazgeçilmez modelleridir.
Dar tişörtlerin altına giyilen bu türlü uzun bol etekler, son derece şık duran modellerdir. Elbiselerde rahatlığın öne çıktığı oversize tasarımlar da son yıllarda tercih edilen modellerdir. Günlük ve abiye elbiselerde farklı tasarımlar ile ayakkabı ve eteklerde şıklık arayanlar için özgün tasarımlı siteler her zaman tercih edilir.

Hakkında kaynuka

Bu habere de bakabilirisiniz

Atina’ya Fransız bakışı

Birkaç haftadır Amazon Prime’da bulunan Fransız komedi dizisi “Yunan Salatası” (“Salade grecque”), Atina’nın daha az ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir