Ekonomi

2020 Findeks Hesabı Silme

Çok gelen sorular arasında yer alan 2020 yılı Findeks Hesabı Silme olayına değineceğiz.

Findeks, kişinin tüm parasal işlemlerini tek bir sistem üzerinden kontrol etmesini sağlayan; gerek kredi notunun hesaplanması, gerek maddi kaynakları ile çekilen krediler arasındaki kar zarar işlemleri gerekse borsa işlemlerinin takibinde kullanılan web sayfasıdır. Sayfaya giriş yapıldığında karşınıza üyeliği teşvik eden bir sunum gelecektir.

Findeks kullanıcılarının bir çoğu ilk etapta kayıt olma amacı olarak kredi notlarının ücretsiz hesaplanıyor olması, internet üzerinden tüm banka işlemlerini izleyebiliyor olmaları, kredi alırken dikkate almaları gereken risk raporu, çek endeksi, takipçi gibi ihtiyaçlarından biri ya da birkaçı olduğunu belirtmektedirler.

İlk etapta, kayıt işlemi sırasında belirtildiği üzere, sayılan tüm bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabileceklerini düşünen kullanıcılar, hesaplamalar ve danışmanlık hizmetleri sırasında karşılarına çıkan fatura ekranı ile düşüncelerinde yanıldıklarını anlamaktadırlar. Bu sebepledir ki Findeks sistemindeki hesaplarını kapatmak yani iptal ettirmek istemektedirler.

İlginizi Çekebilir  Banka Haricinde Kredi Veren Kurumlar

Findeks Hesap Kapatma

Findeks hesap silme işlemine geçmeden önce, hesap açılırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bahsedelim ki bu bilgiler, Findeks üyelik iptali sırasında ihtiyaç duyacağınız bilgilerden olacaktır.

Findeks hesap açma işlemi sırasında sizden TC Kimlik numaranız, doğum tarihiniz, aile sıra numaranız ve bankanızda bulunan cep telefonu numarası talep edilmektedir. Kayıt işlemi sırasında vermiş olduğunuz özelikle cep telefonu numaranızı dikkatli girmelisiniz.

Aksi halde telefonunuza gelecek olan onay kodlarına ulaşamayabilirsiniz. Peki, hesap açtıktan sonra iletişim numaranız değişmiş ise ne yapmalısınız? Bu durumda ise ya Findeks hesabınıza girerek telefon numaranızı güncellemelisiniz ya da müşteri hizmetlerini arayarak bu işlemi canlı olarak konuşarak yapmak istediğinizi belirtmelisiniz.

İlginizi Çekebilir  İnternet kullanan bireylerin oranı %79,0 oldu

Findeks hesap silme

Findeks hesabınızı silmeniz için öncelikle 444 4 552 numarasını arayarak telefonunuz aracılığı ile hesabınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda talebiniz sisteme girilecektir ve işleminiz 7 gün içerisinde gerçekleştirilerek, hesabınız silinecektir

Eğer ki site üzerinden iptal işlemi yapmak ister iseniz iletisim@findeks.com mail adresine, hesabınızın kapatılmasını istediğinizi sebebi ile beraber iletmeniz gerekmektedir. Yine 1 hafta içerisinde tarafınıza silme işlemi ile ilgili bilgi gönderilecektir.

Böylelikle 2020 Findeks Hesabı Silme makalemizin sonuna geldik. Findeks Çek Endeksi Nedir? yazımıza da göz atabilirsiniz.

Etiketler

Oğuz Çadar

Kayseri Erciyes Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisiyim. Profesyonel haberler yazmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com