Yaşam

Elektrik Aboneliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Elektrik aboneliği nasıl yapılır herkesin kesin olarak aradığı bir bilgidir. Elektrik aboneliği için bulunulan ilin elektrik dağıtım şirketlerine istenilen belgeler ile gidilerek başvuru yapılır. Elektrik aboneliği için gerekli ücret yatırılarak abonelik işlemlerinin maddiyat kısmı tamamlanır.

Elektrik aboneliğine başvuru yapılabilmesi için gerekli olan zorunlu deprem sigortası (DASK) yaptırmanız gerekmektedir. Zorunlu deprem sigortası için ayrı bir ücret ödemeniz gerekecektir. Zorunlu deprem sigortası yaptırmadığınız takdirde elektrik aboneliği işleminiz yapılmayacaktır.

Elektrik aboneliğine başvuru için gerekli belgeler elektrik dağıtım şirketlerine göre bazı değişiklikler göstermekle birlikte temelde istenen belgeler aynıdır. Diğer bir yazımızda sizlere elektrik aboneliğine başvuru için gerekli belgeleri anlatmaya çalışacağız.

Ayrıca bu belgelere net bir şekilde ulaşabilmeniz için bulunduğunuz ilin elektrik dağıtım şirketlerinin sitesinde ilgili başlıkların altında bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Vali Atik: “Denizli kurallara uyan bir şehir”
Etiketler

Kerim ANLI

Reklam Ajansı Sahibiyim, Boş vakitlerimde internet siteleri için popüler içerikler oluşturuyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com